KURUMSAL

Bera Vip Özel Öğretim Kursu

2010 yılında büyük bir aşkla yola çıkan İstanbul‘un en iddialı kurumu Bera Eğitim,tek kişilik nezih sınıflarda eğitim hizmetine aralıksız devam ederek kalitesini her geçen gün arttırdı.

Şimdi ise sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda yeni şubeler açılmaktadır. Yeni şubelerimiz birebir derslerin yanı sıra 6 kişilik ve 9 kişilik sınıflarda (Yarım Ay) modeli eğitim hizmetini de sizlere sunarak bütçenize katkı sağlamaktadır...

Okul ve temel liselerin toplu sınıflarında kısa süre anlattıkları derslerden verim alamayan, kalabalığa uyum sağlayamayan ya da kalabalık ortamlar yüzünden eğitim öğretim hakkından yararlanamayan herkes için birebir ders veya en fazla 9 kişilik sınıflarda eğitim-öğretim vazgeçilmezdir.

Ortaokuldan başlayarak LGS,9.-10.-11.-12.sınıflar,YKS, DGS,ALES ve daha ileri seviye derslerden birebir ders veya ”arka sıra yok” sloganıyla oluşturduğumuz 6 kişilik veya 9 kişilik sınıflarda (Yarım Ay) modeli eğitimden sizler de yararlanabilir; elde etmek istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

Bera Eğitim’de dersler, yeni eğitim sistemi ve ders müfredatlarına uygun olarak işlenmektedir. Dersler her türlü dikkat dağıtıcı ve eğitimi zorlaştıracak dış etmenlerden arınmış,ferah ve geniş sınıflarımızda alanında uzman ve birebir ders tecrübesi olan eğitmenlerce işlenmektedir.

 

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba