YÖS Hazırlık Kursları (Birebir)

Bera YÖS Hazırlık Kursları (Birebir)

 
 

EĞITIM DÜZENI

Dersler dikkat ve konsantrasyonun sağlanması adına kişiye özel olarak oluşturulmuş 8 m’lik sınıflarda birebir olarak işlenir.

EĞITIM HAKKINDA

Yabancı Öğrenci Sınavı (YÖS) 2010 yılına kadar ÖSYM tarafından yılda 1 kez uygulanan bir sınavken, 2011 yılından itibaren Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’deki üniversitelere yerleştirilmelerinin koşulları üniversitelere bırakılmıştır. Üniversiteler gerek kendi bünyesinde düzenleyecekleri YÖS sınavları , gerek sitelerinde belirledikleri uluslararası sınavlarla (SAT vb..), gerekse uluslar arası geçerliliği olan diplomalarla öğrenci alımlarını yapacaklardır. Bera Eğitim olarak üniversitelerin düzenleyecekleri YÖS sınavlarına hazırlıkta profesyonel kadromuz ile, öğrencilerimizin tam öğrenme metodu ile sınavlara hazırlanması, üniversitelerin belirlenmesi, sınav başvurularının, üniversite başvurularının takip edilmesi ve üniversitelere kayıt işlemlerinin gerçekleşmesinde Bera Eğitim olarak siz değerli öğrencilerimizin yanındayız.

EĞITIMIN AMACI

YÖS sınavında yüksek dereceler elde etmek.

EĞITIMIN SÜRESI

Birebir eğitim modelinde öğrenci, eğitim-öğretim dönemi içerisinde ihtiyaç duyduğu her dersten dilediği kadar ders alabilir. Eğitimler bir haftalık veya tüm eğitim-öğretim sezonu boyunca devam edebilir.

HAFTALIK DERS SAATI

Ders programı öğrencinin musait ve verimli vakti göz önünde bulundurularak yapılır ve yapılan program her hafta düzenli olarak uygulanır. Öğrencinin başarı durumuna göre haftalık ders saati artırılıp azaltılabilir. Öğrenciler dilerse, ders seçme konusunda kurumdan yardım alabilirler; kurumun yapmış olduğu bireysel analizden sonra öğrencinin eksikleri tespit edilip rehber öğretmeninin belirlediği derslerden ve yine rehber öğretmeninin uygun gördüğü ders saati kadar ders alırlar.

EĞITIM SONUNDA ULAŞILMASI BEKLENEN HEDEFLER

-Özel ders alan öğrenciler;

-YÖS konularını daha iyi anlayıp, sınavlarında yüksek başarı elde edebilirler.

-Çalışma disiplinine sahip olurlar

-Etkili öğrenme metotlarını geliştirirler.

-Öğrenme konusundaki endişelerini yener ve eğitim hayatına kendine güvenerek devam eder.

KATILIMCI PROFILI

YÖS sınavına girecek bütün öğrenciler özel ders imkanından yararlanabilir.

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba