Beylikdüzü Özel Ders

Beylikdüzü Özel Ders

(Beylikdüzü Özel Kurs)

Beylikdüzü Özel Ders Merkezi Beylikdüzü'nde uzman hocalarımız ile hizmet vermeye başlamıştır. 2019 LGS Sınavında da en fazla zorlanılan derslerin başında yine matematik olmuştur. Matematik dersi, öğrencilerin için olağanüstü bir kaygıya ve öz güvensizliğe sebep olmaktadır.

Beylikdüzü LGS Hazırlık ve TYT – AYT hazırlık kursu ile 2019 için en zorlanılan dersler için Beylikdüzü Matematik özel planımız ve programlarımız uygulanmaya başlanmıştır.

İstanbul Beylikdüzü'ndeki LGS Etüt merkezleri ve TYT – AYT kursu adresleri 2019'da Beylikdüzü merkeze çok yakın bir yerde Beylikdüzü Metrobüs Durağına 50 metre mesafede ulaşım olaark çok kolay bir lokasyonda bulunmaktadır. Ayrıca bu kurs hizmetini alabileceğiniz Beylikdüzü'nde Beykent'te başka bir LGS Hazırlık dershaneleri ve TYT – AYT kursumuz daha bulunmaktadır.

Üniversileye hazırlık kursu için seçim yaparken iyi düşünmeniz ve araştırma yapmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü gelecek planlarının ön önemli adımı giriş sınavlarına hazırlıktır.

Beylikdüzü'ndeki iki ayrı şubemizdeki özel ders ve grup dersler için birçok seviyeye uygun programlar uygulanmaktadır. Beylikdüzü bölgesinde LGS, TYT ve AYT için yaz programı yapan etüt merkezleri ve eğitim kurslarını da bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca LGS, TYT ve AYT için 2019 LGS Matematik Özel ders veren danışmanlarımız ile bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Beylikdüzü'nde ki özel ders verenler için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

2019 LGS'de yeni sınav sistemi ile uyumlu çalışma planı takip edilmektedir. Beylikdüzü'ndeki uzman öğretmenlerinden oluşan kadromuz ile en zor görünen konular bile çok kısa bir zamanda bitiriyoruz. Beylikdüzü TYT ve AYT için en iyi tercihlerden biri olan eğitim sistemimizle Bera Vip dershane mantığı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders ve Kursu

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Kursu eğitim sektöründe başarıları ile hizmetinizde. Uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz ile okul derslerinde ve merkezi sınavlara hazırlıkta en iyi sonucu elde edebilmeleri için Beylikdüzü'nün neresinde olursa olsun evinizde birebir olarak özel ders hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Özel Ders olarak sizlere sunduğumuz eğitim kadromuz da;

  • Kendisini yetiştirmiş ve branşın da uzman,
  • Sınavlara hazırlıkta deneyimli,
  • Özel derste ve eğitimde tecrübesi olan,
  • Farklı ders anlatım taktikleri kullanan,
  • Öğrencisi ile iletişimi iyi olan öğretmenlerimizden oluşmaktadır.
  • Geçmiş yıllarda velilerimizden aldığımız geri dönüşümlerde çok güzel bir memnuniyet sağlamış, öğrencimizin akademik düzeyinde çok iyi gelişmeler sağlayan çalıştığımız ve kendini ispatlamış Beylikdüzü Özel Ders Ekibi ile yanı başınızdayız.

Beylikdüzü Birebir Özel Ders

Beylikdüzü LGS, Beylikdüzü AYT, Beylikdüzü TYT, Beylikdüzü Grup Ders ve diğer merkezi sınavı hazırlıkları için ders takviyeleri gibi konularda Beylikdüzü Özel Ders ve Beylikdüzü Grup Ders ekibimizden profesyonel olarak öğrencinin evlerinde özel ders alabilmektedir. Beylikdüzü öğrenciden özel ders almanızı ise tavsiye etmiyoruz. Çünkü konuyu ne kadar iyi bilirse bilsinler anlatmak bambaşka bir durumdur. Anlatma becerisi de öğretmenlerin uzmanlık alanıdır. Bu yüzden özel ders almak istiyorum diyorsanız mutlaka bir öğretmenle anlaşmanızı tavsiye ederiz.

Özel Ders Sitesi ve Özel Ders Verenler

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde özel ders veren birçok uzman eğitmenimiz vardır. Özellikle matematik özel ders ve ingilizce özel ders isteklerinin ağır bastığını söyleyebiliriz. Bu yüzden Beylikdüzü'nde matematik ve ingilizce derslerinden özel ders almak istiyorsanız  özel ders ilanı için bize ulaşıp durumunuzu bildirebilirsiniz. Sizde Beylikdüzü'nde en iyi özel ders veren hocaları bulmak için bize ulaşın. Matematik İngilizce gibi derslerden özel ders alarak başarılarınıza başarı katın.

Özel ders ve eğitim koçluğu talebinizi iletişim bölümünden veya telefonla bize iletebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için veya istanbul özel ders fiyatları için bize not bırakın uzman eğitim danışmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Beylikdüzü Vip Eğitim Birebir Kurs

...

ÖN BAŞVURU FORMU

BLOG YAZILARI

KİTLESEL EĞİTİM VEREN KURUMLARDA ÖĞRENCİ SAYISININ ÖNEMİ

 30 Kasım 2021 Salı

Bera VIP Eğitim Kurumlarında 6 ve 9 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Böylelikle her öğrenciyle bire bir ilgilenip
öğrenciye özel programlar hazırlayabiliyoruz. "Hiçbir öğrenci arka sırada kaybolmasın." Mottosuyla
tüm öğrencilerimiz dersi en ön sırada dinliyor, anlıyor ve anında dönüş alabiliyorlar.

Devamı

ÖZEL DERS/GÖLGE EĞİTİMİN ÜLKEMİZDE VE DİĞER ÜLKELERDEKİ ÖNEMİ

 22 Kasım 2021 Pazartesi

Gelişen ve değişen eğitim sisteminde bugün dünyanın her yerinde öğrenciler özel ders almaktadır. Özel
ders ülkemizde değişen sınav sistemlerinin dezavantajlarını öğrenciler için ortadan kaldırmak amacıyla veliler
tarafından tercih sebebidir.

Devamı

Bera'da 'Danışmanlık Saati' hem eğlenceli, hem de verimli geçiyor

 9 Ekim 2019 Çarşamba

Bera'da eğitim alan öğrencilerimiz her hafta girdikleri deneme sınavlarının sonuçlarını danışman branş öğretmenleri ile değerlendiriyorlar. 

Devamı

Kişiye Özel Vip Eğitim Nedir?

 2 Ekim 2019 Çarşamba
Devamı

Bera'dan YKS sınavı öncesinde öneriler

 9 Mayıs 2019 Perşembe

Yükseköğretim Kurumları Sınavının (YKS)  TYT ve AYT Sınavına girecek öğrencilere öneriler

Devamı

İlkbaharın güzel günlerinden biri daha: Bera Pikniği

 3 Mayıs 2019 Cuma

Güneşli bir mayıs günü 12. sınıf ve mezun öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Polenezköy'de güzel bir gün geçirdiler.

Devamı

Bera Geleneksel Gece Etütleri

 26 Nisan 2019 Cuma

Öğrencilerimizin konsantrasyonunu maksimum seviyeye çıkarmak ve verimli ders saatleri geçirmelerini sağlamak amaçlı gece etütleri düzenliyoruz.

Devamı

Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt Kursları

 17 Nisan 2019 Çarşamba

Üniversite sınavına hazırlanmak istiyorsunuz, bu yolda size en faydalı olacak programın ne olacağını bulamıyorsanız doğru yer: Bera Eğitim Kurumları

Devamı

Bera Eğitim Hakkında Veliler Neler Söylediler?

 16 Nisan 2019 Salı

Çocuklarını bize emanet eden anne ve babalara eğitim kurumumuz hakkındaki görüşlerini sorduk ve görüşlerinin kaydedildiği vidolardan bir kaçını buraya ekledik.

Devamı

BERAber Başaralım!

 22 Eylül 2018 Cumartesi

Mezuna kalanlar, istediği üniversiteye yerleşemeyenler.

Sınavlara BERA VIP Eğitim farkıyla hazırlanın!

Devamı

Beylikdüzü Özel Ders

 9 Mayıs 2018 Çarşamba
Devamı

Yeni sınav sistemi TYT - AYT Nedir?

 7 Mayıs 2018 Pazartesi

Yeni sınav sistemi TYT ve AYT ne demektir?  Temel Yeterlilik Testi (TYT) 'nin YGS 'den Farkı Nedir?

Devamı

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba