Bera Geleneksel YKS - LGS Kampı

bera kamp 29 temmuz

Bera Geleneksel YKS - LGS Kampı Başlıyor

  • 29 Temmuz - 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında 

 

  • Seçkin kaynaklarla döküman desteği
  • Seçkin yayın evlerinden 2 adet DENEME SINAVI
  • Tecrübeli HOCALAR eşliğinde soru çözümleri
  • REHBERLİK ve KOÇLUK desteği
  • Arka sıra olmayan VIP sınıflarda dersler.

 

erken-yola-cik

ERKEN YOLA ÇIKAN, HERKESTEN ÇOK YOL ALIR..

 

KAYITLI ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ..

RAKİPLERİNE FARK ATMAK İÇİN GEÇ KALMA!

Kampların amacı, üniversiteye hazırlık maratonunun hızını arttırdığı günlerde sınava yönelik çalışma disiplininizi tamamen kazanmak, sınava olan konsantrasyonunuzu yükseltmek ve uzman kadromuz eşliğinde sınavda çıkma ihtimali yüksek kazanımların tekrarı ve bol miktarda soru çözümü sağlamaktır. Kamp boyunca sınava ilişkin rehberlik çalışmaları yapılacaktır.

Kampımız boyunca deneme sınavları, soru çözüm antrenmanları, özgün fasiküller eşliğinde konu tekrarları yapılacaktır. Kamp boyunca özellikle Matematik, Türkçe, temelinde olmak üzere Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya derslerinden konu tekrarları ve soru antrenmanları yapılacaktır. Bu tekrarlarda özellikle; sınavda çok soru ve seçici soru gelen kazanımlar üstünde durulacaktır.

Kamp süresi boyunca, molalar hariç cep telefonu, müzik çalar veya bilgisayar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kamp içi disiplin esastır. Tamamen sınava odaklanma amacı içeren, öğrenciyi uyandıran ve tazeleyip konsantrasyonunu üst düzeye taşıyacak bir kamp hedeflenmektedir.

Kamp eğitmenlerimiz özel ders verme konusunda uzman ve tamamı üniversiteye hazırlık konusunda yeterli tecrübeye sahiplerdir.

Sizde TYT maratonun iyice hızlandığı şu günlerde sınava yönelik mevcut başarınızı yükseltmek, yenilenmiş bir başlangıç yapmak, sınava odaklanmış bir motivasyon elde etmek ve kampımızla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız ön kayıt formumuzu doldurun.

Ön kayıt formu dolduran adayları kamp koordinatörü öğretmenimiz bizzat arayarak adayın aklında kalan tüm soruları yanıtlayacaktır. Ön kayıt formu tamamen bilgi amaçlıdır herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Bilgi için: 0 212 853 4 853 

bera vip egitim kampı3
bera vip egitim kampı1
bera vip egitim kampı2
bera vip egitim tyt kampı2
bera vip egitim tyt kampı3
bera vip egitim tyt kampı4
bera vip egitim tyt kampı1
bera vip egitim tyt kampı6
bera vip egitim tyt kampı5
bera vip egitim kampı4
...

YKS KAMPI BAŞVURU FORMU

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba