ALES Hazırlık Kursları (Birebir)

Bera ALES Hazırlık Kursları (Birebir)

 
 

EĞITIM DÜZENI

Dersler dikkat ve konsantrasyonun sağlanması adına kişiye özel olarak oluşturulmuş 8 m’lik sınıflarda birebir olarak işlenir.

EĞITIM HAKKINDA

Akademisyenliğe hazırlanan kişiler ister sayısal ister sözel derslerden, ALES konusunda tecrübeli hocalarımızdan özel ders alarak sınavda kendilerine gerekli olan puanı alabilirler ALES öğrencileri istedikleri derslerden birebir eğitim alarak sınav notunu yükseltebilir, akademisyenliğe bir adım daha yaklaşabilirler

EĞITIMIN AMACI

ALES sınavından yüksek dereceler elde etmek.

EĞITIMIN SÜRESI

Birebir eğitim modelinde öğrenci, eğitim-öğretim dönemi içerisinde ihtiyaç duyduğu her dersten dilediği kadar ders alabilir. Eğitimler bir haftalık veya tüm eğitim-öğretim sezonu boyunca devam edebilir.

HAFTALIK DERS SAATI

Ders programı öğrencinin musait ve verimli vakti göz önünde bulundurularak yapılır ve yapılan program her hafta düzenli olarak uygulanır. Öğrencinin başarı durumuna göre haftalık ders saati artırılıp azaltılabilir. Öğrenciler dilerse, ders seçme konusunda kurumdan yardım alabilirler; kurumun yapmış olduğu bireysel analizden sonra öğrencinin eksikleri tespit edilip rehber öğretmeninin belirlediği derslerden ve yine rehber öğretmeninin uygun gördüğü ders saati kadar ders alırlar.

EĞITIM SONUNDA ULAŞILMASI BEKLENEN HEDEFLER

-Özel ders alan öğrenciler;

-ALES konularını daha iyi anlayıp, sınavlarında yüksek başarı elde edebilirler.

-Çalışma disiplinine sahip olurlar

-Etkili öğrenme metotlarını geliştirirler.

-Öğrenme konusundaki endişelerini yener ve eğitim hayatına kendine güvenerek devam eder.

KATILIMCI PROFILI

ALES sınavına girecek bütün öğrenciler özel ders imkanından yararlanabilir.

 

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba