2020 Başarı Tablomuz

2020-basarı-tablosu-grup-1

YKS 2020 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME GURUR TABLOMUZ

TIP FAKÜLTESİ  

EFE GÜRSU ÇAPA İNGİLİZCE 
MERYEM MELİYE CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ
CANER YASLAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 
ALEYNA YILDIZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 
MUHAMMED TAHA GÜNEY BURSA SAĞLIK BİLİMLERİ
A.AYÇA LADİK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
BERKE YAŞAR VAROL           NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
ECE NAZ BİRKAL BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
AHMET CANDOST İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA HAZANLI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
ALPARSLAN ANÇİL KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
NİSA BOY KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
ECEM YÜCE KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ
BEYZA NAZ KAYA İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ
HARUN YAVUZ BACAKLIOĞLU İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ
SEZİN GEDİK BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ
BERKE OĞUZ UYGAL BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ 
SABA PELİN ÖZGÜLER ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
A.KADİR ÖMÜR ATILIM ÜNİVERSİTESi
CEMAL TÜRKOĞLU  UFUK ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ VE ECZACILIK

EMİR YILDIZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ      DİŞ HEKİMLİĞİ
ŞEVVAL KAPLAN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ      DİŞ HEKİMLİĞİ
DENİZ ÖZKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ    ECZACILIK
ALEYNA ŞAVUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ     ECZACILIK
AYSU ACAR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
MUHAMMED EREN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
ZEYNEP ERVA BAŞARAN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
ELİF KULAÇ İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (İNG)
ERTUĞRUL YILDIZ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK
SENA NURGÜLCE BEZMİ ALEM ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK
YUSUF ÇAR  AZERBEYCAN ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
EMİRCAN DİLEK MAKEDONYA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

HUKUK FAKÜLTESİ

YİĞİTHAN SARIHAN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
BEYZA ÇELİKKOL İSTANBUL 29  MAYIS ÜNİVERSİTESİ
SEYİTHAN YAKŞİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
RANA KILIÇ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
GÖNÜL NUR BİLEN MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
EYLEM YILMAZ  KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ 
OZAN SERİNDERE BEYKENT ÜNİVERSİTESİ 
SERHAT EREN ÖZEN MAKEDONYA ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

EFE KESTEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BEYZA DOLMA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 
FEYZANUR DEMİRTAŞ SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ
AYŞENUR ŞAFAK YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ 
EMİNE YÜSRA BALCI ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
İDİL UZUNOVALI KENT ÜNİVERSİTESİ
NAZLI KARAKAHRAMAN KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
ONAT BULCA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
SARPER ÇAĞAN KÖSE ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ 
FATMA BETÜL AKGÜN  BİLİM ÜNİVERSİTESİ 
YAREN KARTAL IŞIK ÜNİVERSİTESİ 
BETÜL KABCI GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 
AYBİKE AYŞE KARAMAN SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ
EFSUN SİMAY ÇELİK KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ 
AYŞEN ŞAHİN  MEF ÜNİVERSİTESİ
IRMAK İŞCANLI HALİÇ ÜNİVERSİTESİ 
İREMKOZAN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ 

MİMARLIK

MUHAMMED RESUL ERDEM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SEHER EZGİ KEKEÇ  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BEYZA DERNEK   DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
PELİN SÖNMEZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 
SEYİT TAHA TOPÇUOĞLU MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ 
EMEL ÖZTÜRK  MEF ÜNİVERSİTESİ
RANAÇEBİ MEF ÜNİVERSİTESİ 
EMRETOYCİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
MERTKAÇAK 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 
DENİZ ATAY ESENYURT ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK

AHMET MELİKŞAH ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN SEZEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ MÜHENDİSLİĞİ
MERYEM ÖZER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ERTÜRK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ KOPMAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  DENİZ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
İLKNUR CANBAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNÜVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME MEHENDİSLİĞİ
MERVE HABİBULLAH YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BORA ERÇELİK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
ERVA GÜNEY  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET KUTAYKEKLİK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ KARABIYIK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUANAAYDIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DİLA UZUN  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
ATA ÖZGÜR  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  DENİZ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
AYSİMA NURÇÖDEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM  ŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
CEMAL ÖZMEN  CERRAH PAŞA ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
GÜNEY TÜRKYILMAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MERVE SUBAŞI BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ BORAEKİZ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
İREM BİLGEÇALIK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM AĞAÇKAYA MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ENİS EŞER  TRAKYA ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
BURAK KOÇ TRAKYA ÜNİVERTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN TAŞHAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS TURAL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDSİLİĞİ
MUSTAFA YAĞIZPOSTAOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
UMUT ALTIPARMAKOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ALİ EKREM AKSU MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİĞİ
NİLAY ÖZER  NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN POLAT NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERZAN KIRIK NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
GAMZE ÇORA KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÜNEY YILMAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BENGÜ VARAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ  HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
EGEMENALÇIK DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MEHENDİSLİĞİ
ESRAKAPLAN ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED SAİDYAKUT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYE İPEK AKSU SABAHATTİN ZAİM ÜNİVİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK MÜH.
YAĞMUR AYAZ  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAZIM KILIÇARSLAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR MERTÇAKICI İST. BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERDARDEMİR HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SELİN KAYA  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BUSE NAZKÖSE BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN GÜLÖZEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İREM ÇAN KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
EMİR CANÖZDEMİR KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ŞAMİLOĞLU KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DOĞABOZKUŞ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELCAN AKTÜRK ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
KAMİL BOZKURT AREL ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DİLARA ŞEVVAL DAĞ AREL ÜNİVERSİTESİ  YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE YAĞMUR YERLİKAYA BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELİN SEVİL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ARICI BEYKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ECEKARAYEL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SENA ŞİMŞEK BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KAAN BERK KUMCU  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BARAN YİĞİT KUMCU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  BİYOGENETİK MÜHENDİSLİĞİ
SERRALİMAN AYDIN ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN TUFAN  AYDIN ÜNİVERSİTESİ  YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CEM CANBOLAT AYDIN ÜNİVERSİTESİ   YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HACER GÜLLÜK AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇEBADAY GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NAHİDE SENA SABIRLI  HALİÇ ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SEDEF NUR UĞURLU HALİÇ ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÇOLAK IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF AYDIN NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
TAHA EFE GÜMÜŞ NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ  YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

 

 

ÖĞRETMENLİK - İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER & DİĞER BÖLÜMLER

İLAYDA  TANRIVERDİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ÖZGÜN EGE ÖNER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FİZİK 
ZEYNEP ŞEVVAL  ERÇİN  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIK
HAYRUNNİSA OKUMUŞ CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ UĞUR GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
BARAN ÖZTUNÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNG)
İREM EYÜBOĞLU BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GEN.
RANA  YAŞAR  YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
ÖYKÜ  ŞİMŞEK  YEDİTEPE ÜNİVİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
BORA MERT  KESİL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   MATEMATİK
SARE  ÖZER  ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MİRAÇ GÖRKEM ŞAM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MİNA TRABZON YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  KİMYA 
ALİ  AYGÜL MARMARA ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT
İREM TOKER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
EYÜP BUĞRA  ŞAHİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ZEYNEP NUR  YILMAZ  MARMARA ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT
BUSE KANSIZ İSTANBUL SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
ZEYNEP EKİN  AKTÜRK  YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK 
EGE YILDIRIM YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MİRAY YAREN SARIKAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BÖLGE PLANLAMA
ASLI  YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ TERCÜMANLIK
MELİKE  YILMAZ  SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
İLAYDA ÇALIMLI MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
YASEMİN  ALTIPARMAK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
İREM  ÇAYLAK  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
ERHAN YILMAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA
AHMET GÜMÜŞYAZICI  MARMARA ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK
TUĞBA  DÜZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 
BEGÜM        BOZKURT     MEF ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
ASYA  KILIÇ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
FATİH KAYA SİNOP ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
ŞEVVAL SARIÇELİK YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ  HEMŞİRELİK
MERVE DEĞER MERSİN ÜNİVERSİTESİ MALİYE
BUĞRA SELVİ MİLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ KARA HARP OKULU
ZEYNEP DEMİRİZ MİMARSİNAN ÜNİVERSİTESİ  İSTATİSTİK BÖLÜMÜ
MUKADDES  OKUR ADAPAZARI ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
OZAN MERT GÜZELOĞLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
HİKMET TEKİN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SELİN SUDE ATEŞ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
AYLİN AYKIRI İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MURAT EMİR KAYA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
NAZLICAN LAÇO KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
SEHERNUR YILMAZ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
BERKAY ÖZMEN ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
EMRE TERZİ ÇAPA ÜNİVERSİTESİ KABİN MEMURU
TUĞBA ACAR AREL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
ŞEBNEM FİLİZ ANKARA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ PATOLOJİ
BUSE BÜYÜKASLAN AYDIN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GİZEM YAĞMUR GÜLBAZ AREL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
SEBAHATTİN AYAZ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  BİYOLOJİ
ESRA KAYMAZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
PELİN  KUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
AYŞENUR GÜNEY AYDIN ÜNİVERSİTESİ  BESLENME DİYEBETİK TAM BURSLU
ÖZGÜR  BAYKAL  AYDIN ÜNİVERSİTESİ  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ECE TİRİT BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ ERGOTERAPİ
ŞİMAL SANLI BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
ASLI DÜZ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
EREN SANAT EGE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ZEYNEP CANSU KARABULUT FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ECE YILDIRIM KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
DANEM YELİN CANTÜRK MARMARA ÜNİVERSİTESİ  YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
DOĞA KARDAŞ  MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ  FİZYOTERAPİ
BEYZA  SOYALAN  İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ  DİL VE KONUŞMA TERAPİSTLİĞİ
BORAN CEM ÖZMEN İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
ZEYNEP SUDE  KAYA  HALİÇ ÜNİVÜVERSİTESİ  ENDÜSTRİYEL TASARIM
HABİP USLU GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
İLAYDA POLAT  IŞIK ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS
DAMLA DADAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
ŞEVVAL ÇETİN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
MELİSA SARIBEYOĞLU HALİÇ ÜNİVERSİTESİ  BESLENME VE DİYABETİK
GÜLLÜNUR YALÇINKAYA HALİÇ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
BERAY YILMAZ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
GÖKÇE NUR NAMLI  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  BESLENME VE DİYETETİK
BUĞRA KARACA  BEYKENT ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI VE FİNANS
FATMA NAZLI ÖZCAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI VE FİNANS
ZEYNEP KURAL AYDIN ÜNİVERSİTESİ  ÇOCUK GELİŞİMİ
TAHA ÇALIŞKAN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
HAZAR AKSAK  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİYEL TASARIM
BUSE KORKUT CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BÖLGE PLANLAMA
ZEYNEP ACAR GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
UMUT EREN  İYİKAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ  YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
DEMHAT DELİBAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
BERKCAN ÖZCAN İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ  KİMYA
EYLÜL DOĞAN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
MELİKE CANAY KOCATÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  FİZYOTERAPİ
FATİH ATMACA KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
ÇAĞRI GÖDELEK MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ  YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ALEYNA DİREK  GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI SİYASET BİLİMİ
SELİN DİLA KURT  BİLİM ÜNİVERSİTESİ  BESLENME VE DİYETETİK
BERRE ATEŞ BEZMİ ALEM ÜNİVERSİTESİ  ORTODONTİ
DAVUD ÖZGÜÇ AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
BENGİSU ARDUZLAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ VE FİNANS
MUHAMMED KAAN  GÜLEÇ AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EMİNE NUR SARIÇELİK AREL ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
ARDA  ÇALIŞKANOĞLU  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  DİJİTAL OYUN TASARIMI
İZZET DÜZ GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
BURAK DEMİRCİ HADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE FİNANS
MEHTAP TAŞDAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
DİLŞAH KALKANCI BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ÖZGE GÜRSOY BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
FURKAN GÜL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
HÜSEYİN CORUT AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
RÜVEYDA YILMAZ  ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
CEMRE NAZ KUZU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
FURKAN EGE  BİLİM ÜNİVERSİTESİ  BESLENME VE DİYETETİK
ÇAĞLA AYTAÇ AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
CAN TEBER AREL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
CEYDA GÜLER BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ  TIBBI LABARATUVAR
CEYDA  YAPAĞICI  BİLİM ÜNİVERSİTESİ K BESLENME VE DİYETETİK
BİRHAT SARAÇ GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA
HAMZA CAN KILIÇ HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
TOLGA ÜLKER IŞIK ÜNİVERSİTESİ  YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
DİLŞAH TAMAY GÜLAÇAR GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
ALEYNA ARAS İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
İNCİ GAMSIZ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ BİYOENFORMATİK VE GENETİK
ADEM GÜNGÖR KAPAKDOKYA ÜNİVERSİTESİ UÇAK MOTOR GÖVDE MOTOR TEKNİSYENLİĞİ
SERRA ÇALIŞKAN  KENT ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSTLİĞİ
SENANUR YORULMAZ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EMRE  HAYDAROĞLU MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME İNG.
DOĞUKAN ÖZER GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ UÇAK TEKNİSYENİ
ŞEVVAL YILMAZ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  BESLENME VE DİYETETİK
TARIK ÇAR  BEYKENT ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
ALEYNA BETÜL SİZER İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
ARDA  PAZARÖZYURT KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS
DUYGU FIRAT ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
DİLARA YILMAZ  GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
BARAN KIRBAÇ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  LOJİSTİK
BEYZANUR ERSOY AYDIN ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
CEREN ÖYKÜ  ÇELİK AREL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GEN.
EREN DEMİR AYDIN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE FİNANS
DOĞUKAN KARAKUŞ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  REKLAMCILIK
ENES OLCAY GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
BERFİN KALKAN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
NUREFŞAN AKSU SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
BERRA UÇAR AYDIN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ 
GİZEM AKYOL SİNOP ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
MUHİTTİN EFEKAN  SAĞLAM  GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ  LOJİSTİK
MUZAFFER EGE  BÜKÜLMEZ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FATMA RABİA  TIRAŞOĞLU AYDIN ÜNİVERSİTESİ  GRAFİK TASARIMI

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba