2019 Başarı Tablomuz

bera başarı tablosu 2019-2

 

YKS 2019 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME GURUR TABLOMUZ

 

basari-tablosu-2019

  

bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 0
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 1
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 2
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 3
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 4
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 5
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 6
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 7
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 8
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 9
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 10
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 11
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 12
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 13
bera vip egitim beylikduzu 2019 yks basarilari 14

Bera Vip Eğitim Kurumları YKS 2019 Üniversite Yerleştirme Sonuçları

Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

TIP FAKÜLTESİ

CANER MAZHAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP

MUSTAFA YAPRAK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP

SERAP KAYA

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP

ERDEM ŞİMŞEK

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP

YUNUS DURAN

GATA TIP

BEYZA KATKAT

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP

İPEK SAVAŞIR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP

ARZU DURAK

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP

MEHMET BAYRAM

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP

EZGİ MANG

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TIP

HAYRETTİN KOPARAN

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP

HATİCE YILDIRIM

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP

REZAN DEMİR

AYDIN ÜNİVERSİTESİ TIP

ZEYNEP ŞEVVAL TORUN

AYDIN ÜNİVERSİTESİ TIP

MERVE SEKİ

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP

GÜZİN DURAN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP

MERT CENGİZ

BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ TIP

MURAT MEHMET EREN

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ TIP

TUTKU KUŞ

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP

EVRA TOKKAYA

 AL FARABİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ

 

DİŞ HEKİMLİĞİ VE ECZACILIK

KEREM BAYRAMOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

SEHER YILMAZ

BOLU İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

ÖYKÜ ÇOMAK

ZONGULDAK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

İREM ATABEY

AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

ZEYNEP KESKİN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

İREM ECE BİLGİN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

REVŞAN SEVİNÇ

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (İNG)

BÜLENT YILDIZ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

 

 

HUKUK

ATİLLA KORKMAZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

ECEM ZEYNEP KAPLAN 

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

ZEHRA NUR BEYAZ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

VURAL ŞAHİN 

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

CEYDA NUR KÖK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

EDA ÖZUĞUR

ANKARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

MERİH AÇIKGÜL

GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

AHMET ZİŞAN CELEP

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

MACİT HAMZAOĞLU

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

SEHER BEYZA YİĞİT

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

BURCU YILDIZ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

BARAN ULAŞ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

DERYA DENİZ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

MUHAMMED ALTUN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

MERVE ULUCA

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

GÖKTUĞ KISA

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

SELİN BUSE PEKER

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

 

PSİKOLOJİ – PDR – SİYASAL BİLİMLER

SUDE AKKUŞ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PDR (İNG)

GÜZİN DOĞRUEL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ PDR

ZEYNEP NİHAN GÜLSEVER

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PDR

MELİS KARAMANLI

KADİR HAS PSİKOLOJİ (İNG)

MELTEM VARLIK

ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNG)

ABDULLAH FURKAN KILIÇ

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 

BÜŞRA AYAYDIN

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

HAVVA ÖRNEK

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

İREM BARLAS

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

AYŞE ÇALIŞKAN

ANKARA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

MEHMET CAN KUVANÇ 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

DOĞA KARA

IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG)

SERKAN GÖNÜLTAŞ

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

ZEYNEP TURAN

BOLU İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

NAZ YAVUZ

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

HÜDA NUR BASTEM

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

FADİME ÖZÜPEK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

MUSTAFA ALPEREN YARAN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ

 

MÜHENDİSLİK- MİMARLIK

KEREM İNCİ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

ŞİLANGÜL KAHRAMANOĞLU

GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

MUHAMMED GÜMÜŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

SERVAN GEYİK

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

MERYEM ZENGİN

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

SERVET GÜNEŞ

BOLU İZZET BAYKISAL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

BERFU ŞAHİN

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

DOĞUKAN AKA

BOLU İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

MERTCAN KARLI

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ZEYNEP ERDOĞMUŞ

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

ÇAĞLAYAN ÇELİK

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

YAREN SU KILINÇ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

SEDA GÜNDOĞDU

AYDIN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

KORAY KELEŞ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

BURAK UYAR

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

YEŞİM KÜÇÜKKAYA

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

REFET KIRIM

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

TEVFİK ACAR

ODTÜ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

SARPER SARP

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

İLYAS MİKAİL ÇELİK 

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

EMRECAN AKTAŞ

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ  YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

MEHMET ESAD GÜÇLÜ

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

KÜBRA KAYA

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

MURAT YETKİN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

ALİ DURAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

ELİF KIRIKKAYA

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

MERT ÖZDENER

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

FURKAN KORKMAZ

KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

EFE ÇALIŞKAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

KAAN KILIÇSAYMAZ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

SUZAN SEZEN 

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

AHMET DURAL 

EGE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

AHMET ALPER

TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

SALİHA BEYZA ÇAKICI

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

ŞİMAL ASLAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

DİLAN TUNÇ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

SENANUR IŞIK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

SERCAN KÜÇÜKKURTARAN

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

UTKU TOLGA İBİŞ

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

VATAN YİĞİT OKÇU

İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

SAVAŞ ÇELİK

AYDIN ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

MUHAMMED EMİN KILINÇ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

KÜRŞAT EMRE ÇELİK

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

NUTKİ MERT AKIN 

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

BAHAR GÜLER

MARMARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

ARDA KESKİN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

SİNEM ERTUĞRUL

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

BERİL PEHLİVAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

DİLRUBA ÖZTÜRK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

RANA GÜNDÜZ 

ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 

BİLGE KAAN İLBASMIŞ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ

ECEM AYŞE ÖZGÜR

İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. CEVHER HAZIRLAMA MÜHENDİSLİĞİ

AHMET FURKAN BAYRAM

İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. KONTROL VE OTOMOSTON MÜHENDİSLİĞİ

ENES EMRE ÖZTÜRK 

İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. FİZİK MÜHENDİSLİĞİ

ZEKİYE HAFSA ÇIRAK

İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

EREN SULU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

EBRAR İRFAN GÖKPINAR

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ

HİLMİ BİLGEALP GÜLAL

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ

BEYZA RÜZGÂR

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELEKTRONİĞİ MÜHENDİSLİĞİ

BERKİN KUZU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ

PINAR TOKATLI

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK

BELGİN KELEŞ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

SALİHA UĞUR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

KÜBRA UĞUR

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

SUAT KAHRAMAN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

BUSE BIÇAKÇI

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA 

MİLEN TORUNOĞLU

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ 

KADİR ÇERKEZ

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ

EMİR MUSTAFAOĞLU

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

M. EMİN KONAR

EGE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

EROL BÜTE 

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

SİMGE ERCAN

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI

CEYDA FERİDE DURSUNOĞLU

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

ADEM ÇAVUŞOĞLU

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

BUSE AYGÖRDÜ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

SİMGE SARIPINAR 

AREL ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

 

ÖĞRETMENLİKLER- İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER- DİĞER BÖLÜMLER

CANBERK CANKURT

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

NİL ÖZBİÇER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

ESMANUR TOPTAŞ

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

YAREN KILIÇ

VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

SİMAY NUR ASLAN

MEF ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

NURBANU ATASEVER

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

FATİH SARIKAYA

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TARİH

ELİF CEREN ONARAN

ANKARA HACI BEKTAŞI VELİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ

İDİL ÇINAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İTALYAN DİLİ VE EDEBİYATI

İREM BİÇER

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİOKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

ZEYNEP SELİN TAŞAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

ESMANUR KIR

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT(İNG)

SEVİNÇ ARIKAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

BEYZA DEMİR

MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

DOĞUŞ GÜNEY

EGE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

BORAN ÖMÜR POLAT

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

FATMA BUSE ATILGAN 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

TUNCAY YAĞIZ SEKBAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

MERT EMRE SEVİM

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

KAAN MERİÇ ALTIKULAÇ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG)

ÖYKÜ METİN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK

TALHA EROL

EGE ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK

DUYGU KELEŞ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MALİYE

ATA SARUHAN TÜRK

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MALİYE

İLKSEN YAVAN

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MALİYE

ETHEM CAN KÜÇÜK

BİLECİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE

HASAN ERHAN GÜLER

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ

BERKANT YILMAZ

ANKARA HACI BAYRAM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME(İNG)

DERYA KÖSE

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

MELİSA HELİN EMEN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

EDA ONUR

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

ZEYNEP GÜNEŞ

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

AYŞEGÜL KOCAAĞA

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

AZİZ CAN AYDIN

KENT ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

TUTKU ATEŞ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

MERT CAN ALTINDAĞ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

ZEYNEP ÇİL

RUMELİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

AYŞE NUR ŞİRİN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK

GAMZE DURMAZ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK

FATMA HİLAL AYDIN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ EBELİK

MELİSSA TEKNECİ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETTİK

SİNEM YÜKSEL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETTİK

ESİN UZER

ESENYURT ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETTİK

NURDAN DİNDAR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ

SENA FAYDACI

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ

TUBA ELBEY

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ

EMREHAN KAPAL

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK

ÇAĞLAR DEMİR

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

ÇAĞRI DEMİR

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

BEHLÜL AYDAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

EMRE GÖÇER

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

BİRKAN CANKURT

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI

BEYZANUR KALAYCI

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ PERFÜZYON

MERVE KİTKES

AMASYA ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ

CEYDA AKBAL

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ

BERŞAN ERÇİL KAYMAZ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİÇOCUK GELİŞİMİ

MELİSA YILMAZ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA VE TELEVİZYON

MELİKE ÇAN

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON

SUDE TUFAN

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM SANATLARI

BERFİN DEMİR

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK

ABDULKADİR SARAL

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM

DORUK AYTIR

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME

İLAYDA KOÇ

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ OTOPSİ YARDIMCILIĞI

BAHATTİN DERYA

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK

EMRE BÜYÜKÖZKARA

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

İLKCAN TAŞTEMUR

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HAVA ULAŞTIRMA İŞLT (İNG)

HASAN KILIÇ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARASI TİCARET

SERRA EVCİ

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİC.FİN.

ŞEVVAL MUMCU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

TUBA KELEŞ 

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

EMİR TOKTAŞ 

AYDIN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİST.

YUSUF TAHA ÇİÇEK

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

CAN OKÇU

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

FATİH MANSUR COŞAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ARDA DÜZEL

AYDIN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK

ALPER YILMAZ

ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK

FERHAT TEKÇE

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

YAREN YAVUZ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET

ÖMER KARAGÖZ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET

KADİR ÇELİK

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GÜMRÜK İŞLETME

HAMİDE SERRA HAŞHAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA 

BAŞAK PİŞİRİR

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (İNG)

DENİZ CEM TEKDEMİR

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK KABİN HİZ.

MEVLÜT AKÇAY

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ

DOĞUKAN DOLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ

DEFNE CAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ

KADİR CAN

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİMİ

CENGİZHAN UZUN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

BARIŞ SOYSAL

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME

BURAK TÜRKMENOĞLU

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ

ŞULE BOZAN

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

ZEHRANUR ŞANLI

AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ DİŞ VE PROTEZ TEKNOLOJİSİ

MUZAFFER İLKER USANMAZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ

İNCİ ALEYNA AYTAÇ

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ OTOPSİ YARDIMCILIĞI

HİLAL GÜLER

SAĞLIK BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ OTOPSİ YARDIMCILIĞI

TÜRKAN ÖZ

RUMELİ ÜNİVERSİTESİ İLK VE ACİL YARDIM

ÖZGE ATAŞ

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ADALET

MÜKERREM YÜKSEL

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

DİLARA BÜŞRA UÇAR

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ

BENİ ORAYA GÖTÜR Beylikdüzü - Bizimkent, Beykent - Mimaroba